Hjalmar Munsterhjelm
1840-1905
Hjalmar Munsterhjelm, Sommarnatt i yttre skärgården.
Sign. Olja på pannå 26x32 cm.
Hjalmar Munsterhjelm, Summer night in outer archipelago.
Sign. Oil on board 26x32 cm.
Hjalmar Munsterhjelm
1840-1905
Sign. Olja på pannå 26x32 cm.
Sign. Oil on board 26x32 cm.