Holland, koperen tabaksdoos, 18e eeuw, Pieter Holm, gegraveerd met eeuwig durende kalender, tabel en portetbustes, gedateerd1729. Hierbij een ovale koperen tabaksdoos met voorstellingen van een echtpaar, 18e eeuw. [2] l. 13 - 15 cm.