Auction archive: Lot number 258

INCUNABLES. - Ensemble de 7 volumes reliés.

€200 - €300
ca. US$247 - US$370
€120
ca. US$148

€200 - €300
ca. US$247 - US$370
€120
ca. US$148

INCUNABLES. - Ensemble de 7 volumes reliés. COPINGER (Walter Arthur). Supplement to Hain's Repertorium bibliographicum. London, Henry Sotheran an Co., 1895-1902. 3 volumes grand in-8, bradel de percaline brun rouge de l'éditeur. Édition originale. -HAIN (Ludwig). Repertorium bibliographicum, in quo libri omnes ab arte typographica inventa usque ad annum MD typis expressi ordine alphabetico vel simpliciter enumerantur vel adcuratius recensentur. Berlin, Josef Altmann, 1925 (fac-similé de l'édition de Stuttgart, Cotta, et Paris, Renouard, 1826-1838). 4 parties en 2 tomes reliés en 4 volumes in-8, demi-basane fauve.

23 Mar 2018
Beaussant Lefèvre
32 rue Drouot
75009 Paris
contact@beaussant-lefevre.com
+33 (0)1 47704000
+33 (0)1 47706240

23 Mar 2018
Beaussant Lefèvre
32 rue Drouot
75009 Paris
contact@beaussant-lefevre.com
+33 (0)1 47704000
+33 (0)1 47706240