JAGENEAU, Lambert Een kleine passie in mineur. Suite van vijf lithographieën van Frank-Ivo van Damme naar een gedicht van Lambert Jageneau. S.l., Joke van den Brandt, Plano. Los in wijnrode linnen map gerealiseerd door Handboekbinderij A.C.G.-Fabioladorp Deurne. Mooi ex. Editie gekalligrafeerd door Joke van den Brandt. Oplage van ex. op velin d'Arches (nr. 9). Geïlll. met 5 orig. lithogr. door van Damme, gesign. en genumm. (9/en eigenhandig door de kunstenaar gedrukt. Handgeschreven gesign. dedic. door van den Brandt aan Jageneau "exemplaar bestemd voor mijn liefste Lambert".