Jakub Ciezki (b. 1979) Schody, 2003 r. olej/płótno, 140 x 100 cm sygn. na odworciu: 'KUBA CIĘŻKI' na blejtramie oraz 'K.CIĘŻKI' na płótnie na odwrociu naklejka "Nagroda Prezydenta RP za najlepszy dyplom ukończenia studiów w zakresie Sztuk Pięknych"