Litho (?) op handgeschept papier, ingekleurd met blauw krijt en met een vingerafdruk in rode verf, 22,5 xd 17,5 cm., onder passepartout met aantekening in potlood rechts onder: "Miro - lithografie colorié par l'artiste" [sic]. Passepartout en prent gebruind; prent met wat kreukjes. Intrigerend werk, waarvan wij geen andere exemplaren terug konden vinden.