JOHN HANSON WALKER England 1844-1933 Porträtt av gosse och ung kvinna i parklandskap Signerad J.H.Walker. Olja på duk, 183 x 92 cm. Signed. Oil on canvas. Enligt upgift på baksidan föreställer modellerna de båda barnen till J. Carruthers Esq.