JONAS BOHLIN "Perrong", soffa, Jonas Bohlin Design AB, formgiven 2001, svart stål, klädd i grönt läder, signerad J Bohlin, höjd 80, längd 180 cm; smärre slitage PROVENIENS: Hommage à Jonas Bohlin Stockholms Auktionsverk 2003