Keresztelőpohár német, 1888 utáni hold korona fémjel, 1902 előtti bécsi behozatali jel, 800 ezrelékes ezüst, vésett díszítés Zsolt gravírozással, apró sérüléssel, 46 g; m: 7,2 cm