Zeefdruk, 49 x 53,5 cm., gesigneerd en gedateerd '79 in potlood (lichte kreukjes). Er bestaat van deze prent ook een genummerde editie van 23 exemplaren, waarvan wij een exemplaar vonden gedateerd 1980; (2) (Gieter). Houtsnede gedrukt in zilver, gemonogrammerd en gedateerd '07 in potlood (montagesporen verso, kreukjes). (totaal 2).