Auction archive: Lot number 37

L. Gautrait, 18krt. gouden broche, ca. 1890,

€2,000 - €4,000
ca. US$2,378 - US$4,757

€2,000 - €4,000
ca. US$2,378 - US$4,757

in het midden bezet met een druppelvormig gefacetteerde saffier (chip en gles achterzijde). Onderaan een pampel bezet met een natuurlijke parel (niet getest). Verder bezet met oud slijpsel diamanten en versierd met wit emaille (beschadigd). Brochering los te schroeven (licht verbogen). (Kleine scheurtjes in het goud) Gesigneerd L. Gautrait en gekeurd met Franse keuren. Hierbij een certificaat/taxatierapport van Ans Hemke-Kuilboer bruto 13,2 gr., lengte 5 cm., saffier 6 x 5 mm. [2]

14 Apr 2021 - 26 Apr 2021
De Zwaan
Keizersgracht 474
(bij de Leidsestraat)
1017 EG Amsterdam
Netherlands
info@dezwaan.nl
+31 (0)20 6220447
+31 (0)20 638 45 76

14 Apr 2021 - 26 Apr 2021
De Zwaan
Keizersgracht 474
(bij de Leidsestraat)
1017 EG Amsterdam
Netherlands
info@dezwaan.nl
+31 (0)20 6220447
+31 (0)20 638 45 76