Lalka z pozytywką
pocz. XX w. głowa porcelanowa, oczy szklane, ubranie i włosy dobierane; lalka przymocowana do podestu, wewnątrz którego znajduje się mechanizm z pozytywką, uruchamiający jednocześnie ręce i głowę lalki, sygn. z tyłu głowy; wys. całk. 34 cm
Lalka z pozytywką