Winterlandschap gesigneerd 'L.D. Ruysch v. Dugteren' en onduidelijk gedateerd (linksonder) olieverf op doek, 41x70 cm (met lijst: 49x77 cm) Conditie: craquelé, doordrukking van het spieraam, oppervlaktevuil, blaasjes in de verf