Lot van een polychroom porseleinen penselendoos met decor van draken en Feniks, gemerkt met 6 karakters, h. 19, br. 30, d. 10 cm. en een porseleinen famille rose dekseldoos met decor van kostbaarheden, China 20e eeuw, h. 9, br. 21, d. 10 cm.