Lot van twee sculpturen, 3D objecten, 'Vallend', staande tekening in RVS, hoogte 50 cm., 'Sculptuur' met staaldraad gevormde letters, gesigneerd in de sokkel "Henneman" en onderop genummerd "123", hoogte 34 cm. Herkomst: collectie Smolders, grondlegger van de kunstcollectie bij International Card Services.