Lotto di 17 monete, 3-Centesimi (7), 1807, qMB , 1808, MB , 1809, MB , 1810, BB , 1811, qBB , 1812, mBB , 1813, mBB ; Centesimo (10), 1807, MB , 1807 variante di conio, mBB , 1808, MB , 1808, BB , 1809, MB , 1810, BB , 1810, BB , 1811, MB , 1812, qSPL , 1813, SPL (17)