Mahonie Louis XVI-stijl bureau met leer ingelegd blad met onderin 5 laden, h. 77, br. 170, d. 90 hierbij een mahonie kastje met 2 paneeldeuren, h. 70, br. 80, d. 42 cm. -Herkomst: Collectie ABN AMRO-