Maja Kobylinska Buty, 2006 r. olej/tektura, 30,5 x 40,5 cm sygnowany na odwrociu: 'KOBYLIŃSKA '06 ' W 2009 uzyskała dyplom warszawskiej ASP w pracowni Leona Tarasewicza Obecnie żyje i tworzy na warszawskiej Pradze.