Maja Kobylinska Skrzynki, 2007 r. olej/płyta, 40,3 x 30,5 cm sygnowany i datowany na odwrociu: 'KOBYLIŃSKA '07' W 2009 uzyskała dyplom warszawskiej ASP w pracowni Leona Tarasewicza. Obecnie żyje i tworzy na warszawskiej Pradze.