"Mangled Teddy Bears" 2002 Olje og foto på lerret, 200x160 Signert og datert bak på lerretet: kjARTan 02 PROVENIENS Tore A. Holms samling UTSTILT "kjARTan Slettemark" Haugar Vestfold Kunstmuseum 2003, kat. nr 66 "Sans og samling - Tore A. Holms samling" Stavanger Kunstmuseum - Haugar Vestfold Kunstmuseum - Lillehammer Kunstmuseum - Trondheim Kunstmuseum 2010/2011, avbildet i katalogen side 103