Auction archive: Lot number 24

Kjartan Slettemark

NOK50,000 - NOK70,000
ca. US$8,741 - US$12,238
NOK70,000
ca. US$12,238

Kjartan Slettemark

NOK50,000 - NOK70,000
ca. US$8,741 - US$12,238
NOK70,000
ca. US$12,238

"Mangled Teddy Bears" 2002 Olje og foto på lerret, 200x160 Signert og datert bak på lerretet: kjARTan 02 PROVENIENS Tore A. Holms samling UTSTILT "kjARTan Slettemark" Haugar Vestfold Kunstmuseum 2003, kat. nr 66 "Sans og samling - Tore A. Holms samling" Stavanger Kunstmuseum - Haugar Vestfold Kunstmuseum - Lillehammer Kunstmuseum - Trondheim Kunstmuseum 2010/2011, avbildet i katalogen side 103

6 Nov 2012
Blomqvist Kunsthandel AS
Tordenskiolds gate 5
0160 Oslo
Norway
kunst@blomqvist.no
+47 (0)22 708770

6 Nov 2012
Blomqvist Kunsthandel AS
Tordenskiolds gate 5
0160 Oslo
Norway
kunst@blomqvist.no
+47 (0)22 708770