Marek Sobczyk (b. 1955) CZŁOWIEK DOBRY POCHYLAJĄCY SIĘ NAD LWEM, 1984/85 olej, akryl/płótno, 136 x 115 cm sygn., dat. i opisany na odwrocie: `MAREK SOBCZYK 1984/85 | (CZŁOWIEK DOBRY POCHYLAJĄCY SIĘ NAD LWEM) | 136 x 115 AKRYL/OLEJ