Auction archive: Lot number 1410

Mechelen] - GEETS, Willem - Ommegang de

€100 - €150
ca. US$113 - US$170

€100 - €150
ca. US$113 - US$170

Mechelen] - GEETS, Willem - Ommegang de Saint-Rombaut (1875). Cavalcade historique par la ville de Malines, à l'occasion du Jubilé de Saint-Rombaut, patron de la commune. Texte français par Emmanuel Neeffs. Brussel, Simonau & Toovey, 1875, oblong folio, half-linnen band (beschadigd, roestvlekjes, enkele scheurtjes hersteld), titel op gladde rug (kop en staart beschadigd), kaft mee ingebonden (stoffig). Goed ex.
Met 7 lithografieën , waarvan 3 goudgehoogde kleurenlithografieën, naar aquarellen van Willem Geets Bij elke plaat verklarende teksten in het Frans en in het Nederlands. Achteraan lijst met namen van de deelnemers aan de "praaltrein".

30 Apr 2016
The Romantic Agony Book & Print Auctions
Auquaductstraat 38-40B
1060 Brüssel
Belgium
auction@romanticagony.com
+32 2 5441055
+32 2 5441057

30 Apr 2016
Auquaductstraat 38-40B
1060 Brüssel
Belgium
auction@romanticagony.com
+32 2 5441055
+32 2 5441057