Mészöly Géza (Sárbogárd, 1844 - Jobbágyi, 1887) Alföldi tanyarészlet, 1880 körül oil on cardboard 29*49,5 cm j.j.l.: Mészöly ho.: Almássy Teleki Éva Művészeti Aukció 309. sz. cédula