[Music - Belgian composers] Verzameling gedrukte partituren, enkele gesign. of met opdracht. Laat 20ste - begin 21ste eeuw Artot, Georges - Oeuvres pour piano. Au village. On chasse. En Écosse. Brussel, Katto, s.d. (PN PN en PN 1325). Gesign. op de omslagen (loszittend). - Blockx, Jan - Sérénade de Milenka. Poésie de Gustave Lagye. Paris, Heugel & Cie, s.d. (PN H.&Cie 20667.), 7 pp. (omslag los). Stempel op omslag. - Blockx, Jan - Triptyque symphonique. Brussel, Schott Frères, s.d. (PN S.F. 516). - Brusselmans, Michel - Cinq lieder pour une voix avec accompagnement du pianoforte. Légende. Brussel, Breitkopf & Härtel, s.d. (PN B. 537). - Cluytens, Alphons - Mijn hart... Wees stil! Concertaria voor hooge stemmen. Met begeleiding van klavier. Antw., G. Prop, s.d. - D'Archembeau, Marcel - Retour au foyer. Valse-scherzo pour piano. S.l., s.n., s.d. Handgeschr. opdracht aan Mlle Marie Radoux (1926). - Deboeck, August - Mélodies. Pétale de soleil. Brussel, Maison du Conservatoire (J. Pletinckx), s.d. (PN J.P. 528). - Dupuis, Edgar - Soleil. Brussel, Dogilbert, s.d. (PN E. D.). Gesign. door de componist. - Houdret, Charles - Prélude et fugue. Op. Brussel, Edit. Ysaÿe, (PN A.Y. 3467). Gesign. door de componist (1924). - Lauweryns, Georges - Quatre petites mélodies. Ballade des trois chevaliers [...]. Brussel, Lauwereyns, s.d. (PN F. L.). Stempel op omslag. - Mawet, Lucien - La bonne chanson. Paysage belge. Brussel, Breitkopf & Härtel, s.d. (PN 2). - Id. - Poèmes pour chant et piano. II. Mon seuil est accueillant... Ibid., s.d. (PN 7). - Id. - Amour de Paul Verlaine. Poème pour chant et piano. I... Car vraiment j'ai souffert beaucoup! Parijs, Hérelle et Cie, s.d. Alle 3 de partituren van Mawet met handgeschr. opdracht aan M. et Mme Virly. - Rasse, François - Les petits ânes. D'après le poème d'Emile Polak. Ibid., s.d. (PN F. L.). Stempel op omslag. - Id. - Midi. Mélodie. Brussel, Oertel, s.d. (PN G.O. 352). Met handgeschr. opdracht aan Mme Désiré Demest (1912). - Schoemaker, Maurice - 2 mélodies. Arrestation. Fête populaire. Texte de W. Koninckx. Brussel, Schott Frères, (PN S.F. 7803). Handgeschr. opdracht aan Jean Meer (1934). - Van Damme, Pierre - Lèyîz-m'plorer. Chanson wallone de Nicolas Defrecheux. Luik, Van Damme, s.d. - Virly, P. - "Soleils couchants". Handgeschr. en gesign. partituur, 2 pp. (vol.)