OLAV CHRISTOPHER JENSSEN Norge, född 1954 Pale Afternoons - XV Signerad och daterad på baksidan Olav Christopher Berlin 1989. Olja på duk, 50 x 70 cm. Signed and dated verso. Oil on canvas. PROVENIENS Anders Tornberg Gallery, Lund