uurwerk uitgevoerd met gaand- en slagwerk op een bel en datumaanduiding. Witte emaille wijzerplaat, vergulde wijzers. De kast in de vorm van een tempel met figuren. Geheel geplaatst op een niet bijhorende mahoniehouten basis met stolp. In de basis een cilinderspeelwerk. Gesigneerd op het messing register aan de zijkant: L. H. Ter Hall. Beschadigingen h. 66 cm, b. 41 cm [1]