Auction archive: Lot number 104-84

Cats,J.

Auktion 104
4 May 2018 - 5 May 2018
€180
ca. US$215

Cats,J.

Auktion 104
4 May 2018 - 5 May 2018
€180
ca. US$215

Ouderdom, buyten leven, en hof gedachten. Op nieuws vermeerderd met des auteurs Tachtig jarig leven en Bedenkingen op Zorg-Vliet. 7 Tle. in 1 Bd. Amsterdam, A. van der Putte (ca. 1780). Mit gest. Titel, 2 gefalt. Kupfertaf. u. 66 (1 ganzs.) tls. emblematischen Textkupfern. Getr. Pag. Hldr. d. Zt. mit Rsch. Illustrierte Sammelausgabe verschiedener Schriften. Enthält außer den im Titel genannten auch: Invallende op voorvallende Gelegenheiten; Aspasia; Huwelyks Fuyk; Doodkiste voor de levendige (mit) t'Zamen spraak tusschen de dood en een oud man. - Gebräunt.

4 May 2018 - 5 May 2018
Auktionshaus Kiefer
Steubenstr. 36
75172 Pforzheim
+49 (0)7231 92320
+49 (0)7231 923216

4 May 2018 - 5 May 2018
Auktionshaus Kiefer
Steubenstr. 36
75172 Pforzheim
+49 (0)7231 92320
+49 (0)7231 923216