No. 1, 4, 6 (nog in plastic), 7, 9 (met los ingelegd de tekst in Franse vertaling), 10, 12, 16, 19, 34, 35, 39, 40/41 en 43. Ed. J. Burckhardt, P. Curiger, P. Blum e.a. Zürich, 1984-1995, kwartaalblad, elk deel ca. 160 p. en meer dan 120 (kleuren)illustraties, oorspronkelijk uniform omslag, 4to. De laatste drie delen met ondertitel: The Parkett series with contemporary artists/ Die Parkett-Reihe mit Gegenwartskünstlern. Ze schrijven over zichzelf in een los ingestoken reclamefoldertje: "The most ambitious series on contemporary art. The most comprehensive and competent publication series on contemporary art worldwide (...) a collector's item (...)." Deels met in de ondertitel "Collaboration" en "Insert" gevolgd door de hoofdkunstenaar(s) voor dat deel: (1) Enzo Cucchi; (4) Meret Oppenheim; (6) Jannis Kounellis; (7) Brice Marden Insert John Baldessari; (9) Francesco Clemente Insert Edward Ruscha; (10) Bruce Nauman Insert A.R. Penck; (12) Andy Warhol Insert Günther Förg; (16) Robert Wilson Insert Sherrie Levine; (19) Jeff Koons/ Martin Kippenberger; (34) Ilya Kabakov/ Richard Prince Insert Tatsuo Miyajima; (35) Gerhard Richter Insert Barbara Bloom Voor het overige betreffende/ getiteld: (39) Felix Gonzalez-Torres/ Wolfgang Laib Insert Roni Horn; (40/41) Snakes & Ladders. 10 years of Parkett & Index; (43) Susan Rothenberg/ Juan Munoz. Insert Robert Smithson Afgezien van deze kunstenaars met medewerking van/ betreffende talloze andere kunstenaars. (totaal 15 in 14 delen)