Passio domini nostri Jesu Christi ex euangelistarum textu accuratissime deprompta additis sanctissimis exquistissimis figuris. Strassburg: J. Knobloch, 1508. Fol. [30] Bl. Mit 25 Holzschn. Pgt. Bd. mit Rücken-u. Deckelvg. (16. Jh.). - Leicht gebräunt und fleckig, die Tafn. z. T. ankoloriert.