Paul Serusier (1864 Paryż - 1927 Morlaix) "HANDLARKA CUKIERKÓW" ("La Marchande de bonbons"), 1893 R. drzeworyt/papier, 24 x 15 cm sygnowany p. d.: 'P. Ser' POCHODZENIE: dar od Mademoiselle Henriette Boutaric z dedykacją: 'Pour Madame W. Jaworska en bien amical souvenir H. Boutaric Paris - le 22/9/72' PRACA POCHODZI Z KOLEKCJI PROFESOR WŁADYSŁAWY JAWORSKIEJ