Pawel Rogalski (b. 1989) Streetart, 2013 r. olej/płótno, 50 x 70 cm na odwrociu opisany: 'PAWEŁ | ROGALSKI | 2013' Absolwent Liceum Plastycznego im. Constantina Brancusi w Szczecinie. Obecnie student III roku na Katowickiej ASP na wydziale malarstwa w pracowni prof. Andrzeja Tobisa. Wystawy: 2012- „odkrywka” (w Muzem śląskim) w ramach „nocy muzeów 2012” - Katowice; 2009 – wystawa prac absolwentów liceum plastycznego w szczecinie 2009 (kamienica Loitzów, Szczecin); 2008 – wernisaż prac poplenerowych „Dobrzany 2008” (Ratusz miasta Dobrzany); 2007- wernisaż prac poplenerowych „Dobrzany 2007” (Ratusz miasta Dobrzany). Praca pochodzi z cyklu „Pejzaż Miejski". Charakterystyczną cechą obrazów składających się na ten cykl jest silna synteza formy i minimalny dobór kolorów.