Pejzaż- studium światła i przestrzeni, 1968
olej, płótno, 73 × 92 cm sygn. i opisany na odwrocie: J. Sempoliński, Studium światła i przestrzeni, 1968, na blejtramie naklejka z Centralnego Biura Wystaw Artystycznych Plac Małachowskiego 3, Warszawa