Objektsbeskrivning PETER PAUL RUBENS hans art Studie av två män från målningen "Head of Cyrus Brought to Queen Tomyris" Olja på duk, 36 x 26 cm EXPERTIS Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris PROVENIENS Hovintendent Gösta Stenmans samling, nr 6072