Alechinsky 1974 Affiche en couleurs. Dessin sur acétate insolé sur plaque et imprimé sur presse lithographique pour son exposition personnelle au Museum Boymans-van Beuningen à Rotterdam. P., Impr. Clot, Bramsen et Georges, 1974, dim. : 80 x 58 cm (Charron, 45) Non entoilée. 80 x 58 cm Kleurenaffiche. Tekening op verbleekte acetaat op plaat en gedrukt op een lithografische pers voor de persoonlijke tentoonstelling in het Boymans-van Beuningen Museum in Rotterdam. P., Uitgeverij Clot, Bramsen et Georges, 1974, (Charron, 45). Niet op doek gemonteerd.