Drie porseleinen borden met Imari decor, China, begin 18e eeuw, Kangxi periode. Conditie Goede conditie, een met een haarlijntje, bord met en paar kleine chipjes en een bord in goede conditie. Afmetingen Max. diameter 22,5 cm. Aziatica