Auction archive: Lot number 33

Porseleinen kop en schotels, China, begin 18e eeuw, Kangxi periode

€240 - €350
ca. US$265 - US$387
€180
ca. US$199

€240 - €350
ca. US$265 - US$387
€180
ca. US$199

Porseleinen kop en schotels, China, begin 18e eeuw, Kangxi periode, 6 sets, totaal 12 delen Conditie Goede conditie, een kop heeft een chipje en twee haarlijnen, een kop heeft een chipje en een haarlijn, een kop heeft een haarlijn andere koppen zijn goed. Een schotel heeft twee frittings en twee schotels hebben twee frittings. Andere schotels zijn gaaf Afmetingen Schotel is ca. 9 cm breed en kopje 5 cm breed en 3, 5 cm hoog. Aziatica

3 Dec 2019
ACA Auctions
Vechtstraat 45
9721 AB Groningen
Netherlands
+31 (0)6 36164867

3 Dec 2019
ACA Auctions
Vechtstraat 45
9721 AB Groningen
Netherlands
+31 (0)6 36164867