Robert Crumb Sketchbook 1966-'67. 1e druk. Zweitausendeins, 1981. Rug wat vlekkig, verder goed. Zonder slipcase + Sketchbook Nov. 1974 to Jan. 1978. 3e druk, 1981. Voorplat en blok iets gestoten linksboven, verder goed. Met slipcase. Beide Sketchbooks hc met ingelegde Duitse vertaling + Chris Ware Jimmy Corrigan, or, the smartest kid on earth. Pantheon, 2000 + Acme Novelty Library nrs. 3, 6, 10, 14, 19 en 20 + uitnodiging Lambiek Galerie/ Bookshop voor een tentoonstelling van de Acme Novelty Library, 1996 + Lambiek avontuurstrip no. 30 + Joost Swarte Niet zo, maar zo! Deel 1-4. De Harmonie/ Het Raadsel, 1985-1989 + Joost Swarte/ Fay Lovsky. Jopo in Mono. Cd, nog in plastic. Oog & Blik, 1991 + Vier telefoonkaarten december 1992. PTT Telecom - en 4 andere m.b.t. Joost Swarte + Anke Feuchtenberger e.a. Honey Talks. Stripburger, 2006 + Brian Selznick. The Invention of Hugo Cabret. Hc met s.o., 2007 + Miniburger Dirty Dozen & The Lucky 14th. Stripburger #38, 2004. In ongeopende doos - en 1 andere. In goede staat. (totaal 25)