Schilderij, landschap, olieverf op doek, August Kaufhold (1884-1955). Rechtsonder gesigneerd, eerste helft 20e eeuw. Conditie Rechtsboven gerestaureerd. Afmetingen 66,5 x 53 cm. Kunst Log in of registreer een account om dit kavel aan uw favorieten toe te voegen. Vorig kavel Volgend kavel