Drie gesigneerde foto's in lijst. Arthur Rubinstein, met opdracht aan William Van den Burg, Los Angeles, dec. 19, 1952. 23 x 19 cm. + Nathan Milstein. "To my dearest friend Anna", 1947. 19 x 24 cm. - en Leonard Bernstein. (Ongedateerd), 16 x 21 cm. Alle in lijst achter glas. (totaal 3)