SMITS, Jakob - [ De Emmaüsgangers ], s.d. Ets, Japans papier, 11,9 x 15,9 cm; gesign. onderaan rechts.
2de (?) van 4 staten. Ets met centraal de Christusfiguur tussen de Emmaüsgangers, een dienstmeid kijkt over haar schouders mee. Bijgevoegd : Id. - [ De ossenkar ], s.d. Ets, Japans papier, 21 x 27 cm; gesign. in de plaat. Een typisch onderwerp voor Smits: een landman zittend op een kar voortgetrokken door ossen. Ref. Pas 28, 42. (2 st.)