Sztuka efemeryczna, 2014
technika własna, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie: Olgi Gralewskiej | Sztuka Efemeryczna A.D. 2013/2014r. | KrK
Sztuka efemeryczna, 2014