Teaszűrő Selmecbánya, 1872-1923 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Sandrik Fém és Ezüstárugyár készítőjel, öblében aranyozás nyomaival, plasztikus, vésett, poncolt díszítéssel, nyelén IG tulajdonosi monogrammal, hátán EM monogram, faragott csont fogóval, bruttó: