Auction archive: Lot number 1775

[Theo Wolvecamp. Deluxe exemplaar met originele grafiek] Wolvecamp

Auction 01.07.2020
1 Jul 2020
€100 - €200
ca. US$112 - US$224
€190
ca. US$213

Auction 01.07.2020
1 Jul 2020
€100 - €200
ca. US$112 - US$224
€190
ca. US$213

Samenstelling en realisatie/ Concept and realisation Adri Colpaart en Lex Schrama. Tekst/ text Ed Wingen. Venlo, Van Speijk, 1990, 168 p., rijk geïllustreerd, oorspronkelijk linnen met stofomslag, groot 4to, in schuifdoos. Uitstekend exemplaar uit de deluxe editie van 310 in pen genummerde en gesigneerde exemplaren (dit is nummer 190, één van 250 exemplaren), met los ingelegd twee gesigneerde kleurenzeefdrukken genummerd 190/250.

1 Jul 2020
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Netherlands
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

1 Jul 2020
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Netherlands
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138