Tomasz Poznysz (b. 1988) Edgar Allan Pug, 2014 r. olej/płótno, 120 x 80 cm na odwrociu opisany: ' TOMASZ POZNYSZ | ''Edgar Allan Pug'' | 2014, 120 x 80' Student Wydziału Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki na ASP w Warszawie. Oprócz interdyscyplinarnej konserwacji dzieł sztuki zajmuje się także malarstwem i rysunkiem. W ostatnim czasie w jego malarstwie przewijają się tematy animalistyczne. Jego prace często odznaczają się dystansem i humorem.