Twee Chinese famille verte dekselpotten, rondom rijk gedecoreerd met vlinders, zwaluwen, feniks, lotus, pioenrozen en eenden. De deksels bek... lees volledige titel Twee Chinese famille verte dekselpotten, rondom rijk gedecoreerd met vlinders, zwaluwen, feniks, lotus, pioenrozen en eenden. De deksels bekroond met foo honden. Gemerkt met apocrief zes character Kangxi merk, 20e eeuw. Sluiten Afmeting: Hoogte 62 cm.