ULF ROLLOF född 1961 Blå drake Signerad och daterad Rollof 2013. Floatglas och 9 mm revolverskott, 72 x 60 cm. PROVENIENS Brändström Stockholm LITTERATUR Ulf Rollof Sövd 2004-06, jämför sidorna 12 och 16