Ulička v Kroměříži v zimě, signováno vpravo dole tužkou T. F. Šimon, vlevo dole značeno autorským razítkem, barevný lept/papír, 41,5 x 27,5 cm, pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)