Rond met voluten en personificaties van o.a. Vrede en Hoop. Eén kom met boer op het land en boerderij , hierbij een ovaal model met hetzelfde decor. Schoonhoven, 1897 t/m 1900. Tevens gemerkt met diverse pseudokeuren. 835/1000. D. ca (3x) 8 cm en 1x 8,5 cm en afm. ca 9x7 cm. Hierbij een 18e eeuws Fries roomlepeltje met schelpvormige bak en steel bekroond door vogel.