Dívka
olej, dřevěná deska, 9 x 7 cm, sign. DU Zábranský, rám
Provenience: z pozůstalosti Ludvíka Kundery (básník, dramatik, prozaik, překladatel z němčiny, editor, literární historik, zakladatel Skupiny RA a člen Sdružení Q. Byl spjatý s avantgardními směry, především surrealismem)
Dívka