Wyjazd (Wyjazd na polowanie, Kompozycja z saniami), 1888 r.
olej, płótno, 38 × 55,5 cm sygn. i dat. p.d.: W. PODKOWIŃSKI| 1888 r. Pochodzenie: Kolekcja prywatna w Polsce